Zanima Vas tko su najbolji doktori i stomatolozi u Hrvatskoj?

Pogledajte što ljudi misle o njima i iskoristite te informacije za dobrobit Vašeg zdravlja. Pomozite drugim ljudima tako što ćete ostaviti komentare i ocjene!

NAJDOKTORI - 2016

  • Objavljen: 01. Prosinac, 2016
17699_mmmm.png

 

Zadovoljstvo nam je priopćiti da je 2016. godina treća godina kako objavljujemo popis najboljih doktorica i doktora a koji popis je rezultat marljivih i redovitih komentara!

S obzirom na količinu, do sada pristiglih komentara, vjerujemo da ćete se složiti, a što je i bio cilj, da se danas iz komentara može iščitati poprilično realna slika o doktoricama i doktorima u Republici Hrvatskoj.

 

Zahvaljujemo i pozdravljamo Vaš izniman trud, drage korisnice i korisnici portala najdoktor.com, u dijeljenju vlastitih iskustava i pomaganju drugima.

Portal najdoktor.com smatra svojom obvezom da što kvalitetnije sastavi popis onih koje Vi, drage korisnice i korisnici portala najdoktor.com, smatrate najboljima i stoga Vas obavještavamo da je ovogodišnji popis najboljih iz redova doktorica i doktora rezultat pregleda profila svih doktorica i doktora.

Kriteriji po kojima je portal najdoktor.com birao najbolje doktorice i doktore jesu kako slijedi:

a) ukupan broj komentara;

b) odnos broja pozitivnih i negativnih komentara i

c) kvaliteta samih komentara.

(neargumentirani komentari se nisu uzimali u obzir).

Također, kao i proteklih godina, komentari koji su se odnosili na vrijeme čekanja i osoblje nisu se uzimali u obzir iz razloga što u mnogim slučajevima doktorice i doktori ne mogu birati osoblje niti utjecati na broj pacijentica i pacijenata.

 

Portal najdoktor.com čestita svim doktoricama i doktorima koji su izabrani kao najbolji, ali i svima Vama, drage korisnice i korisnici portala najdoktor.com, čiji je trud rezultirao ovim popisom! Pozivamo Vas da i dalje ocjenjujete i komentirate doktorice i doktore u Republici Hrvatskoj kako bi portal najdoktor.com mogao u godinama koje slijede iznositi još kvalitetnije i relevantnije popise.

 

Zbog lakše preglednosti, doktorice i doktori su popisani po gradovima i općinama, abecedno, unutar svake, abecedno poredane, specijalizacije.

* Preporučeni doktori suradnici portala najdoktor.com su označeni crvenom bojom, linkovi vode na njihove profile.

 

 

NAJDOKTORI 2016. GODINE SU:

 

 

ALERGOLOG:

Mato Ćurić - Osijek

 

DJEČJI KIRUG:

Nado Bukvić - Rijeka

Zenon Pogorelić - Split

Zoran Barčot, Zoran Bahtijarević, Tomislav Luetić, Stanko Ćavar, Fran Štampalija, Dražen Belina, Andrija Car - Zagreb

 

DERMATOVENEROLOG:

Ivana Hlevnjak - Split

Snježana Komadina-Bauer (Malešnica), Ljiljana Škrinjar, Lena Kotrulja (Centar), Andrija Stanimirović, Krešimir Kostović, Maja Ceković (Centar), Dijana Celić - Zagreb

 

ENDOKRINOLOG:

Zoran Vučinović - Split

Dubravka Dvorščak - Varaždin

Jelena Miočić, Gorana Mirošević, Ante Barbir (Sloboština), Tina Dušek, Davorka Herman-Mahečić, Darko Kaštelan - Zagreb

 

FIZIJATAR:

Mirjana Jukica - Split

Blaženka Nekić (Centar), Svetislav Polovina, Stjepko Bučan (Trešnjevka), Spomenka Sremac-Bohaček, Maja Mirković, Dragica Lekić - Zagreb

 

GASTROENTEROLOG:

Miloš Lalovac - Dubrovnik

Mirjana Kalauz, Marinko Marušić, Ivo Rotkvić, Ivo Carić, Davor Radić - Zagreb

 

GINEKOLOG:

Ivica Žuvela - Benkovac

Romana Švaljek-Toth, Alen Šelović - Bjelovar

Slavko Marić - Biograd na Moru

Ivan Vlastelić - Crikvenica

Zoran Tešanović, Zoran Cikatić, Marko Gardašanić - Dubrovnik

Darko Gusić, Mirjana Vrkljan-Radošević - Gospić

Dejan Šakoronja - Jastrebarsko

Linda Zanchi - Kaštela

Zoran Popović, Siniša Matković, Sabina Galić, Mandica Galović, Renata Bečarević, Mirjana Rubin, Mirjana Glavaš, Dimitrije Milojković, Andrijana Muller-Vranješ - Osijek

Boris Uhač - Opatija

Nero Marinović - Omiš

Tomislav Perkov, Margaret Ličinić-Modrušan, Dragan Belci - Pula

Alen Dumančić - Pakrac

Domagoj Dokozić, Krešimir Musić - Požega

Lina Štefanić - Poreč

Mirko Prodan, Miodrag Vezmar, Miljenko Manestar, Marinko Marić, Ivan Saftić, Hrvoje Vlašić, Herman Haller, Dubravka Kalinić, Aleks Finderle - Rijeka

Željko Blažinkov, Tomislav Grgurević, Leonardo Tomić, Krešimir Barišić, Filomena Tolić-Kovačić - Slavonski Brod

Vedran Hrboka, Tihomir Bušić, Teo Budimir, Tatjana Postrak-Jukić, Tanja Vukušić-Pušić, Smiljana Vidović-Filipović, Sandra Benzon, Robert Vulić, Nives Luetić, Marko Mimica, Jelena Marušić, Jakov Viđak, Ivan Palada, Dino Markovina, Damir Roje, Baldo Obad, Ante Radić, Ante Pecotić, Ante Mršić - Split

Nenad Škvorc - Samobor

Lidija Pejković - Solin

Nelka Tomić - Šibenik

Zdenka Japundžić - Vinkovci

Hrvoje Brijačak, Borislav Dokuzović - Varaždin

Ilva Marić, Edita Tadić, Dominik Rukavina - Zadar

Magid Ayoub, Elvira Matijević - Zaprešić

Zrinka Komadina-Estatiev (Malešnica), Đurđa Žigmundovac-Klaić, Zlatko Topalović, Zlata Srebreniković, Željko Duić, Zdravko Jeleković (Jarun), Vladimir Novak, Zdenko Paral, Zahi Khouri, Vladimir Janđel, Višnja Tadić (Maksimir), Ljubomir Jokanović, Karlo Tomičić, Boris Franulović,  Višnja Latin (Črnomerec), Siniša Stanković, Danijel Šeba, Vedran Kardum, Ulla Marton (Centar), Trpimir Goluža, Ivan Bolanča, Držislav Kalafatić,  Tihana Mazalin (Maksimir), Sanja Tadić, Ivan Grbavac, Ante Vuković, Snježana Škrablin (Sigečica), Snježana Kašljević, Bruno Vuletić,  Snježana Belak (Trešnjevka), Sanja Boras, Romana Dmitrović, Sanja Gršić-Burić (Črnomerec), Ratko Matijević, Pavo Perković, Ozren Grgić, Oliver Vasilj, Neven Tučkar, Nataša Šemnički, Mislav Herman, Miro Šimun Alebić, Milan Pavlović, Milan Kos, Martina Ujević, Mario Podgajski, Mario Kerner, Mario Ćurić, Marina Šprem, Maja Gudelj, Vladimir Blagaić (Črnomerec), Lenija Pavić-Lugović, Krunoslav Kuna, Karmen Dubreta, Josip Đelmiš, Josip Valetić, Jasenka Grujić-Koračin, Ivka Djaković, Ingrid Marton, Ilija Alvir, Gordan Rački, Goran Vujić, Erden Radončić, Dženis Jelčić, Dražen Lučinger, Dražan Butorac, Dragana Ljubojević-Grgec, Darko Husar (Trešnjevka), Darko Tomica, Dario Majnarić (Centar), Danka Mirić-Tešanić, Duško Pall, Danijela Lučić, Damir Kovačević, Damir Bagović, Branko Rajhvajn, Berivoj Mišković, Antun Balaša,  Ana Zovak, Alenka Sirovec - Zagreb

 

HEMATOLOG:

Slobodanka Ostojić-Kolonić, Sandra Bašić-Kinda, Radovan Vrhovac, Pavle Rončević - Zagreb

 

INTERNIST:

Robert Matutinović, Milan Marković - Split

Vedran Tomašić, Vedran Batarelo, Tajana Silovski, Tajana Filipec-Kanižaj, Radmila Ajduković-Stojisavljević, Marica Bračić-Kalan, Ljubica Vazdar, Ingrid Prkačin, Inga Mandac-Rogulj, Gordana Štajminger, Dean Mileta, Antun Koprivanac - Zagreb

 

KARDIOLOG:

Hrvoje Stipić - Općina Krapinske Toplice 

Ante Obad - Split

Jure Mirat,  Edvard Galić, Darko Počanić, Aleksander Ernst - Zagreb

 

KARDIOKIRURG:

Hrvoje Gašparović, Igor Rudež - Zagreb

 

KIRURG:

Darko Krstov - Dubrovnik

Ognjen Barčot - Split

Zvonko Zadro, Hrvoje Kisić, Branislav Kocman, Amir Ibukić - Zagreb

 

MAKSILOFACIJANI KIRURG:

Predrag Knežević, Naranđa Aljinović-Ratković, Ivan Zajc - Zagreb

 

MIKROBIOLOG:

Javorka Leko-Grbić - Split

 

NEFROLOG:

Krešimir Galešić, Borka Božić - Zagreb

 

NEUROLOG:

Ingrid Škarpa-Prpić - Rijeka

Mario Mihalj, Dario Sučević - Split

Željka Petelin, Vlatko Šulentić, Vida Demarin, Vesna Brinar, Silvio Bašić, Pavao Krmpotić, Morana Ivičić, Mario Habek - Zagreb

 

NEUROKIRURG:

Bojan Milanov -Pula

Vlatko Ledenko - Split

Vjekoslav Jeleč, Tomislav Sajko, Robert Saftić, Pavle Miklić, Miroslav Vukić, Marin Stančić, Krešimir Rotim, Jurica Maraković, Josip Paladino, Hrvoje Jednačak, Darko Chudy, Andrej Desnica, Damir Tomac - Zagreb

 

ORALNI KIRURG:

Willy Kocjan - Rijeka

Marijan Baranović - Slavonski Brod

Marko Bajs, Krešimir Doblanović (Maksimir), Krešimir Johman, Leonard Bergovec (Jarun), Davor Brajdić, Jurica Krhen (Centar), Brankica Borisov, Berislav Perić - Zagreb

 

OFTALMOLOG:

Dobrila Karlica - Split

Zlatko Juratovac, Tomislav Vidović, Nenad Vukojević, Nadežda Bilić, Miro Kalauz, Maja Bohač, Jelena Dorešić-Petrinović, Irena Škegro, Gorana Pavičić (Maksimir, Špansko), Damir Bosnar, Boško Galiot - Zagreb

 

ONKOLOG:

Jelena Roganović - Rijeka

Tomislav Orešić, Ljerka Eljuga, Ivan Milas, Fedor Šantek, Danko Velimir Vrdoljak, Andrej Roth, Adem Hajredini- Zagreb

 

ORTODONT:

 

Daria Štambuk-Čosić (Centar), Mateja Jelić (Centar), Martina Ivanec Sapunar (Vrbani)Zagreb

 

ORTOPED:

Zdravko Jotanović, Danijel Lopac - Općina Lovran

Miroslav Hašpl - Općina Krapinske Toplice

Ivan Rakovac - Općina Funtana

Trpimir Vrdoljak, Danijel Matek , Tomislav Đapić, Tomislav Smoljanović, Mislav Jelić, Miljenko Franić, Milan Milošević (Centar), Ivan Bojanić, Ivan Benčić, Igor Šmigovec, Darko Antičević, Damir Hudetz - Zagreb

 

OPĆI KIRURG:

Zrinko Madžar, Zoran Veir, Tomislav Baotić, Stipislav Jadrijević, Stipe Batinica, Pavo Kostopeč, Mladen Petrunić, Mladen Japjec, Mislav Rakić, Leonardo Patrlj, Krešimir Bulić, Emil Kinda - Zagreb

 

OBITELJSKA MEDICINA:

Mirjana Krstić-Arbanas, Janja Radić - Bakar

Mario Čurlin, Dragana Adžović-Andrić - Dubrovnik

Višnja Mandac-Bajan, Božena Sanković - Dugo Selo

Ana Karlak-Mahovlić - Đurđenovac

Snježana Vučić-Peris - Karlovac

Nenad Delić - Knin

Dragica Polančec-Fodor - Koprivnica

Nensi Bilanović-Ćoso - Općina Jelenje

Zrinjka Dananić, Vesna Samardžić-Ilić, Valentina Hečimović, Ljiljana Ismić, Albina Dumić - Osijek 

Željko Mršić, Anamarija Lazarušić-Sesar - Požega

Zvjezdana Ćatović, Magda Martinčević-Diminić - Pula

Aleksandar Ljubotina, Damir Ševeljević, Eda Karlović, Jadranka Šoić, Nina Bašić-Marković, Petra Jurišić, Željana Strišković, Ljiljana Radović-Antolović ,Laura Ambrozić-Pavković – Rijeka

Silvana Milovac, Jadranka Bandalo-Žebčević, Doris Pallaoro-Šarotić, Anka Koštić-Mešin - Split 

Jasmina Grbić, Emina Mehičić, Darka Šeremet - Slavonski Brod

Ivana Prpić-Znidarčić - Sambor

Maja Milinković - Sveta Nedelja 

Mirjana Hranjec-Banovec - Sveti Ivan Zelina

Zvonimir Zoger - Vrbovec

Sanja Šikić-Kukić - Velika Gorica

Sanja Škudar-Popović - Varaždin

Ana Dunatov, Biljana Žigurski-Mračić, Damir Biloglav - Zadar

Sanja Župan-Kovačić, Sanja Mehmedović, Nives Tarle-Bajić, Ivan Pokrovac, Aida Jelaska , Željko Razum, Vlatka Nevistić, Vjekoslava Amerl-Šakić , Verica Brozović-Kisić , Vera Šoštarić-Želalić, Vanja Gojak-Marjanović, Valentina Nakić , Tamara Perleta-Stambolija , Tajana Lovnički-Kontent, Stanislava Stojanović-Špehar, Snježana Rožić-Stipčić, Sanja Badrić-Ranilović, Renata Kučan, Oskar Crnalić, Nevenka Sremac, Nataša Buljan, Nada Majić, Mladen Štritof, Mladen Prlina, Mirjana Čop-Katunar, Milan Mazalin, Marija Antonija-Jurković, Ljubica Lazić-Vuletić, Ljuba Rauški-Naglić, Lidija Angelus, Jelena Ević, Jasna Stilinović, Jasminka Bunjevčević-Šeša, Jadranka Suton, Jadranka Grbić, Hrvoje Uremović, Hrvoje Tiljak, Gabrijela Papić, Davor Mlikotić, Dario Čurik, Branka Martinović-Juroš, Branislava Čilić, Blanka Jakić, Biserka Mrgan-Tomičić, Biserka Jankolija, Anita Krišto - Zagreb

 

OTORINOLARINGOLOG:

Bojan Fanfani - Karlovac

Branko Strihić - Nova Gradiška

Željka Roje, Zaviša Čolović, Robert Tafra, Ivan-Anđelko Lisec - Split

Domagoj Butigan- Varaždin

Vinko Borčić, Tomislav Carić, Tomislav Baudoin, Tin Znaor, Siniša Stevanović, Robert Trotić, Renato Janušić, Mirko Ivkić, Mihael Ries, Lana Kovač-Bilić, Krešimir Gršić, Ivan Rašić, Josip Markešić, Ivica Klapan (Črnomerec), Ivan Ožegović, Goran Gudelj, Domagoj Parazajder, Davor Vagić, Borut Marn, Boris Filipović, Boris Bumber - Zagreb

 

PSIHIJATAR:

Spomenko Ilić - Bjelovar

Anamarija Milun - Popovača

Igor Girotto - Rijeka

Anđelko Beg - Split

Zorana Kušević, Živko Malnar, Željka Smerdelj, Tihana Jendričko, Saša Jevtović, Rudolf Gregurek, Milan Košuta, Marijan Montani (Centar), Majda Grah, Ljiljana Škrinjarić, Jadran Morović, Herman Vukušić, Goran Jurcan, Davor Zdunić, Davor Moravek, Branko Potočnik (Trešnjevka) - Zagreb

 

PARODONTOLOG:

Dario Bojčić - Split

 

PSIHOTERAPEUT:

Iva Stasiow (Maksimir) - Zagreb

 

PULMOLOG:

Vilim Kolarić - Općina Klenovnik

Saša Srića, Mihovil Vrčić, Ivan Alerić - Zagreb

 

PLASTICNI KIRURG:

Matija Miletić - Karlovac

Vice Grabovac - Split

Rado Žic, Ivo Džepina (Centar), Mladen Duduković, Miroslav Kinčl, Dinko Bagatin (Centar) - Zagreb

 

PEDIJATAR:

Danijel Kardoš - Belišće

Ivona Brbora, Dušanka Rodin - Dubrovnik

Marija Spajić - Karlovac

Livija Ceher-Ebner, Jadranka Petrović-Schneider, Jadranka Arambašić, Bojana Petrov-Križanović - Osijek 

Tatjana Ravnić-Bunčić, Sonja Vidulin, Mirna Milevoj-Ražem, - Pula

Srećko Severinski, Neven Čače, Gordana Tomašić-Čubranić - Rijeka

Vitomir Metličić, Snježana Kapor-Jeričević, Meira Kraus, Karolina Malić-Tudor, Julije Meštrović, Dubravko Matić, Blanka Labura - Split

Ilonka Artuković - Samobor

Kornelija Kovač - Velika Gorica

Biljana Čalić - Vinkovci

Davorka Vitlov-Čirjak - Zaprešić

Đurđica Šešo-Šimić, Stipe Čular, Sandra Vukšić, Oskar Lučev ,Oleg Jadrešin, Miroslav Dumić, Milivoj Jovančević (Trešnjevka), Metka Regan, Marinka Marić, Lidija Sekulović-Uzelac, Iva Palčić, Erina Leona-Cetinić, Dubravka Petrašević, Diana Puževski, Chaouki Ayoub, Arnes Rešić, Andrea Kostinčer-Pojić, Andrea Cvitković-Roić - Zagreb

 

RADIOLOG:

Sunčana Žuteković - Dugo Selo

Otmar Rubin - Osijek

Željko Herceg, Vinko Vidjak, Marija Marušić, Ivo Gregurić, Drago Odak, Dalibor Gruičić, Bojan Jernej - Zagreb

 

REUMATOLOG:

Vesna Budišin - Čakovec

Dušanka Kaliterna-Martinović - Split

Miroslav Mayer, Miroslav Harjaček, Branimir Anić - Zagreb

 

STOMATOLOG:

Senad Karamehmedović, Miroslav Korda - Dubrovnik

Petar Bajan - Dugo Selo

Nenad Savić - Kaštela

Luka Lubina - Knin

Vladimir Haring, Sanja Mihaljčić, Mirela Veselinović, Josip Prpić, Josip Čes, Ivona Bambir-Lesko, Dijana Tomičić, Anastazija Aščić - Osijek

Ivo Povrzanović - Poreč

Željka Poljanić, Tomislav Vuletić, Neven Crepulja, Goran Grenko, - Rijeka

Dea Jurić-Perković, Tina Ugrin, Ante Kovačić, Držislav Pavičić - Split

Ivan Gabriša - Sveta Nedelja

Ivica Knežević - Samobor

Milija Baldić-Lukšić - Trogir

Sonja Gazić-Pokupec - Velika Gorica

Ninoslav Jolić - Vukovar

Dijana Paleka, Sergej Kuštera - Zadar

Aleksandra Pavelić, Zoran Kalina, Vladimir Basić (Stenjevec), Valerija Milković, Sanja Štefančić, Sanja Konjević-Jelenčić, Rifet Herić, Renata Lončar-Drugović, Nino Balenović (Centar), Nina Farkaš, Nikolina Petek-Žugaj, Nikola Petričević (Centar),  Nenad Baltić, Mirella Venturini-Pejić, Marko Matutinović, Mario Sesar, Marina Đerek-Kolundžić, Maja Štimac-Jagodić (Trešnjevka), Luka Stojić, Marija Sović-Buntjelić, Nikola Krišto,   Kristina Horvat (Centar)Ivana Petrović-Poljak, Nenad Klasić, Josip Marcelić, Janko Naka, Jadranka Labura, Ivica Anić, Ivica Pelivan, Ivana Golubić Bago, Ivan Miletić (Sesvete), Ivan Katalinić, Igor ivanković (Trnje),  Nives Romana Beketić-Lušić, Ivan Azinović, Inga Vučković (Črnomerec),  Gordana Krupić, Filip Štimac (Trešnjevka), Gordan Katona, Davor Tarle, Grgo Juričev, Zlatan Vajzović, Davor Matković (Centar), Davor Jokić, Tajana Kušeta-Antić, Blaženko Crnojević (Trnje)Siniša Varga, Darko Krnić, Darko Čajić, Marin Čeprnja, Marija Stilinović-Bjelica, Blanka Radujković (Knežija), Biserka Dumnica, Berislav Mostarac (Prečko), Andrej Božić - Zagreb

 

SPEC. NUKLEARNE MEDICINE:

Ivan Mihaljević - Osijek

 

SPECIJALIST STOMATOLOŠKE PROTETIKE:

Jozo Ćosić (Centar), Ivo Gašparac (Kvatrić)- Zagreb

 

TORAKALNI KIRURG:

Igor Nikolić, Dinko Stančić-Rokotov - Zagreb

 

UROLOG:

Predrag Mamontov- Pula

Kristian Krpina- Rijeka

Nikola Knežević, Neven Kapun (Utrina), Igor Tomašković, Igor Grubišić, Ahmad El-Saleh -Zagreb

 

VASKULARNI KIRURG:

Vladimir-Zvonimir Pelegrin - Zagreb 

 

 

 

Pogledajte sve objavljene članke