NAJDOKTORI - 2020

NAJDOKTORI - 2020



Dragi korisnici portala najdoktor.com obavještavamo vas da je ovo sedma godina objave popisa najboljih doktorica i doktora po izboru korisnika portala najdoktor.com u Republici Hrvatskoj! Najavljujemo da nastavljamo sa prvobitnim ciljem da na temelju iskustava  stvaramo, što je moguće, realniju sliku o pojedinim doktoricama i doktorima u Republici Hrvatskoj. Komentar po komentar, i tako već devet i pol godina, zajedno smo razvili bazu iskustava a koja je etablirala portal najdoktor.com kao centralno mjesto informiranja o iskustvima drugih s pojedinim doktoricama i doktorima.

Zahvaljujemo i pozdravljamo izniman trud svih vas, u dijeljenju vlastitih iskustava i pomaganju drugima.

Portal najdoktor.com smatra svojom obvezom da što kvalitetnije sastavi popis onih koje smatrate najboljima. Kriteriji po kojima je portal najdoktor.com birao najbolje doktorice i doktore jesu kako slijedi:

a) ukupan broj komentara;

b) odnos broja pozitivnih i negativnih komentara i

c) kvaliteta samih komentara.

(neargumentirani komentari se nisu uzimali u obzir).

Također, kao i proteklih godina, komentari koji su se odnosili na vrijeme čekanja i osoblje nisu se uzimali u obzir iz razloga što u mnogim slučajevima doktorice i doktori ne mogu birati osoblje niti utjecati na broj pacijentica i pacijenata.

 Portal najdoktor.com čestita svim doktoricama i doktorima koji su izabrani kao najbolji, ali i svima Vama korisnicama i korisnicima portala najdoktor.com, čiji je trud rezultirao ovim popisom!

Globalna informatizacija nam daje među ostalim mogućnosti da se organiziramo, informiramo i utječemo na društvene promjene kao nikada ranije. Jedan takav primjer je portal najdoktor.com, pokrenut uz jako malo novca i puno truda razvija se u relevantan čimbenik donošenja odluka pacijenata s jedne strane te doktora s druge strane.

Mi kao udruga smo tu da razvijemo što kvalitetniji portal kao platformu u svrhu ostvarivanja svih ovih ciljeva. Međutim, odgovornost da damo svoj doprinos je na svima nama tako da podijelimo svoja iskustva kroz komentare i ocijene o svim doktorima koji su nas ikada liječili. Ako želimo imati kvalitetnu platformu za uspoređivanje i odabir doktora za svoje potrebe potrebno je da svako od nas da svoj doprinos.

Zajedničkim djelovanjem dobivamo alat za donošenje kvalitetnijih odluka pri odabiru tko će nas i kako liječiti budućnosti!

Što nas više podjeli vlastito iskustvo o određenom doktoru iz presjeka svih iskustava dobivamo bolju sliku o tom doktoru. Što se veći broj ljudi uključi i podjele iskustva o doktorima koji su ih liječili dobivamo bolju sliku o doktorima te ih tada možemo kvalitetnije uspoređivati i birati.

Stoga vas pozivamo da i Vi date svoj doprinos, prisjetite se svih doktora koji su vas liječili u nekom životnom trenutku (ili Vas i dalje lijeće) te podijelite svoje iskustvo tako da im napišete komentar i pridijelite pripadajuće ocjene!  Također pozivamo vas da prijavljujete sve promjene i dopunite podatke koji nedostaju u svezi mjesta rada, broja telefona, radnog vremena, odlaska u mirovinu.

Prošle godine smo napravili novu moderniju verziju portala. Proces komentiranja i ocijenjivanja smo pojednostavnili. Da bi objavili komentar nije potrebna prethodna registracija na portal, samo upišete vašu mail adresu nakon čega će Vam doći verifikacijski mail. Klikom na poveznicu u mail-u vaš komentar i ocjene će automatski biti objavljeni!

Zbog lakše preglednosti, doktorice i doktori su popisani po gradovima i općinama, abecedno, unutar svake, abecedno poredane, specijalizacije.


NAJDOKTORI 2020. GODINE SU:


ABDOMINALNI KIRURG:

Boris Furač, Dražen Tufeković - Karlovac

Radoslav Stipić - Split

Ante Gojević, Goran Augustin, Ana Dimova, Stipislav Jadrijević, Mislav Rakić, Emil Kinda, Amir Ibukić,  Hrvoje Tomasović - Zagreb

 

ALERGOLOG:

Mato Ćurić - Osijek

 

ANESTEZIOLOG:

Judith Adrianne Deutsch, Sanja Toljan (Centar) - Zagreb

 

DERMATOVENEROLOG:

Ivana Hlevnjak  - Split

Vedrana Bulat, Ines Lakoš-Jukić, Nives Pustišek, Sanja Gregurić, Suzana Ljubojević-Hadžavić, Željana Bolanča, Snježana Komadina (Dubrava)Lena Kotrulja (Centar), Jolanda Kanižaj-Rajković, Maja Ceković (Centar), Snježana Kramarić, Dijana Celić - Zagreb

 

DJEČJI KIRUG:

Nado Bukvić - Rijeka

Dalibor Divković - Osijek

Zenon Pogorelić - Split

Zoran Barčot (Centar), Zoran Bahtijarević, Tomislav Luetić, Stanko Ćavar, Fran Štampalija, Dražen Belina, Andrija Car - Zagreb

 

ENDOKRINOLOG:

Blaženka Miškić - Slavonski Brod

Jelena Vučak-Lončar - Zadar

Igor Bjelinski, Maja Berković-Cigrovski, Gorana Mirošević, Tina Dušek, Davorka Herman-Mahečić - Zagreb

 

FIZIJATAR:

Darko Kraguljac - Rovinj

Vesna Bilandžić - Split

Vladimir Knež - Varaždinske Toplice

Matija Žutelija Fattorini, Blaženka Nekić (Centar), Svetislav Polovina, Stjepko Bućan (Dom sportova), Spomenka Sremac-Bohaček, Maja Mirković - Zagreb

 

GASTROENTEROLOG:

Vladimir Borzan - Osijek

Kristian Podrug - Split

Katja Grubelić-Ravić, Bruno Škurla, Miloš Lalovac, Davor Hrabar, Ivo Carić, Davor Radić - Zagreb

 

GINEKOLOG:

Ivica Žuvela - Benkovac

Romana Švaljek-Toth, Alen Šelović, Nikola Galkowski - Bjelovar

Slavko Marić - Biograd na Moru

Marija Skelin-Čupić - Drniš

Mislav Bender, Zoran Cikatić - Dubrovnik

Indira Kosović - Dugopolje

Darko Gusić, Mirjana Vrkljan-Radošević - Gospić

Ljiljana Gal - Ivanec

Dejan Šakoronja - Jastrebarsko

Linda Zanchi - Kaštela

Edmond Paljušaj - Matulji

Nero Marinović - Omiš

Klaudia Benić-Salamon, Boris Uhač - Opatija

Zoran Kasač, Zlatko Topolovec, Zoran Popović, Siniša Matković, Sabina Galić, Mirjana Rubin, Dimitrije Milojković, Andrijana Muller-Vranješ, Mićo Rosso - Osijek

Alen Dumančić - Pakrac

Irena Marinović - Ploče

Domagoj Dokozić, Krešimir Musić - Požega

Lina Štefanić - Poreč

Dino Bečić, Mirela Markanović-Mišan, Tomislav Perkov, Dragan Belci - Pula

Luka Bačić, Hrvoje Vlašić, Ante Škrobonja, Oleg Petrović, Miodrag Vezmar, Miljenko Manestar, Herman Haller, Dubravka Kalinić, Aleks Finderle - Rijeka

Ksenija Jakopinčić, Nenad Škvorc - Samobor

Ivica Dadić - Sinj

Filomena Tolić-Kovačić, Vesna Ćosić, Krešimir Barišić - Slavonski Brod

Lidija Pejković - Solin

Jasminka Rešić, Dubravka Branica, Zdeslav Benzon, Vedran Hrboka, Teo Budimir, Tatjana Postrak-Jukić, Tanja Vukušić-Pušić, Sandra Benzon, Robert Vulić, Nives Luetić, Marko Mimica,  Jakov Viđak, Baldo Obad, Ante Radić, Ante Pecotić, Ante Mršić - Split

Dino Markovina, Nelka Tomić - Šibenik

Ivo Bilopavlović, Aleksandar Jukić, Ivana Risek, Hrvoje Brijačak, Borislav Dokuzović - Varaždin

Marija Đuričić-Dokmanović - Velika Gorica

Lenija Pavić-Lugović - Vrbovec

Abdulkader Gharib - Vukovar

Lara Spalldi-Barišić, Ilva Marić, Edita Tadić - Zadar

Danijel Bursać, Boris Ujević, Igor Maričić, Josip Valetić, Ana Jelčić, Gordana Planinić-Radoš, Vedrana Belužić-Šarac, Damir Eljuga, Franjo Grgić, Ivana Erceg Ivkošić, Ana Tikvica-Luetić, Tomislav Hafner, Dorotea Pavan-Jukić, Zrinka Komadina-Estatiev (Malešnica), Mislav Herman, Željko Duić, Zdravko Jeleković (Jarun), Vladimir Novak, Pavo Perković, Zahi Khouri, Neven Tučkar, Vladimir Janđel, Višnja Tadić (Maksimir),  Karlo Tomičić, Boris Franulović,  Višnja Latin, Danijel Šeba, Igor Srček, Josip Juras, Sandra Novak-Rosić, Vedran Kardum, Ulla Marton (Centar), Trpimir Goluža, Marina Šprem, Ivan Grbavac, Ante Vuković, Ivan Bolanča, Držislav Kalafatić,  Tihana Mazalin (Maksimir), Sanja Tadić, Sanja Boras, Bruno Vuletić, Snježana Belak (Trešnjevka), Romana Dmitrović, Sanja Gršić-Burić (Črnomerec), Milan Pavlović, Nataša Šemnički (Trnje), Martina Ujević, Mario Ćurić, Maja Gudelj, Vladimir Blagaić, Karmen Dubreta, Mario Kerner, Ozren Grgić, Oliver Vasilj, Mario Podgajski, Ivka Djaković, Ingrid Marton, Ilija Alvir, Goran Vujić, Erden Radončić, Dženis Jelčić, Dražen Lučinger, Dražan Butorac, Dragana Ljubojević-Grgec, Darko Husar (Trešnjevka), Danka Mirić-Tešanić, Duško Pall, Dario Majnarić (Centar), Danijela Lučić, Damir Kovačević, Berivoj Mišković, Ana Zovak, Aleksandar Jukić (Trnje) - Zagreb

 

HEMATOLOG:

Inga Mandac, Slobodanka Ostojić-Kolonić, Sandra Bašić-Kinda - Zagreb

 

INFEKTOLOG:

Vesna Tutek - Karlovac

 

INTERNIST:

Robert Matutinović, Milan Marković - Split

Nataša Karamarković-Lazarušić, Vladimir Šalamon,  Tajana Silovski, Marica Bračić-Kalan (Centar), Ljubica Vazdar, Gordana Štajminger, Dean Mileta - Zagreb

 

KARDIOKIRURG:

Daniel Unić, Ivan Burcar, Hrvoje Gašparović, Igor Rudež - Zagreb

 

KARDIOLOG:

Ervin Avdović - Rijeka

Ante Anić - Split

Richard Matasić, Jasmina Čatić, Jure Mirat, Edvard Galić, Aleksander Ernst - Zagreb

 

MAKSILOFACIJALNI KIRURG:

Naranđa Aljinović-Ratković, Marko Tarle, Predrag Knežević, Tomica Bagatin (Centar), Ivan Zajc - Zagreb

 

MIKROBIOLOG:

Javorka Leko-Grbić - Split

Tomislav Meštrović  - Zagreb

 

NEFROLOG:

Dragan Klarić - Zadar

Krešimir Galešić - Zagreb

 

NEUROLOG:

Dragan Mejakić - Ogulin

Ingrid Škarpa-Prpić - Rijeka

Darijo Sučević, Mario Mihalj - Split

Branko Malojčić, Vida Demarin (Centar), Barbara Barun, Željka Petelin-Gadže, Vesna Brinar (Centar), Morana Ivičić - Zagreb

 

NEUROKIRURG:

Bojan Milanov - Pula

Vlatko Ledenko - Split

Josip Paladino - Sveta Nedelja

Dinko Štimac - Čabar

Ante Subašić, Tonko Marinović, Tomislav Sajko, Robert Saftić, Boris Božić, Miroslav Vukić, Krešimir Rotim (Trnje), Jurica Maraković, Goran Mrak, Hrvoje Jednačak, Vatroslav Čerina, Andrej Desnica - Zagreb

 

OBITELJSKA MEDICINA:

Mario Čurlin, Dragana Adžović-Andrić - Dubrovnik

Ana Karlak-Mahovlić - Đurđenovac

Vanja Hmelik - Jagodnjak

Sanja Brleković - Karlovac

Dragica Polančec-Fodor - Koprivnica

Vladimir Pereković - Malinska Dubašnica

Rene Puharić - Opatija

Ana Birtić, Monika Jeđud, Zrinjka Dananić, Vesna Samardžić-Ilić, Valentina Hečimović, Albina Dumić - Osijek

Ivana Križanić - Petrinja

Zvjezdana Ćatović - Pula

Aleksandar Ljubotina, Damir Ševeljević, Nina Bašić-Marković, Ljiljana Radović-Antolović - Rijeka

Vanja Vukušić-Toth - Solin

Mirjana Bezdrov,  Ariana Medini, Zoran Čekić, Silvana Milovac, Jadranka Bandalo-Žebčević - Split

Maja Milinković - Sveta Nedjelja

Silvija Cikač, Bojana Škvorc, Sanja Škudar-Popović - Varaždin

Ozren Koščić, Marija Sotinac - Vinkovci

Ana Dunatov, Biljana Žigurski-Mračić, Damir Biloglav - Zadar

Dragan Soldo, Ksenija Kranjčević, Vedran Karabeg, Vilena Sosa-Ljevar, Marko Vukadinović, Nina Muselinović-Žarković, Tihomir Drašković, Julijana Hađina, Jelena Ević, Kristina Turek, Vedrana Mrđen, Iva Žagmešter, Renata Kučan, Vlasta Nemet-Krznarić, Sanja Župan-Kovačić, Sanja Mehmedović, Nives Tarle-Bajić (Centar), Ivan Pokrovac, Željko Razum, Vlatka Nevistić, Vjekoslava Amerl-Šakić, Verica Brozović-Kisić, Vera Šoštarić-Želalić, Valentina Nakić, Tamara Perleta-Stambolija, Tajana Lovnički-Kontent, Oskar Crnalić, Nevenka Sremac, Nada Majić, Mladen Prlina, Milan Mazalin, Ljubica Lazić-Vuletić, Jasna Stilinović, Jasminka Bunjevčević-Šeša, Hrvoje Uremović, Hrvoje Tiljak, Gabrijela Papić, Davor Mlikotić, Goran Nekić, Dario Čurik, Branka Martinović-Juroš, Branislava Čilić, Koraljka Marušić, Biserka Mrgan-Tomičić,  Željka Šubarić, Marija Antonija Jurković - Zagreb

 

ORALNI KIRURG:

Willy Kocjan - Rijeka

Ivica Knežević  - Samobor

Marijan Baranović - Slavonski Brod

Damir Roki - Varaždin

Hrvoje Plasaj, Nenad Klasić, Krešimir Doblanović (Maksimir), Marko Bajs, Filip Štimac (Trešnjevka), Davor Brajdić, Leonard Bergovec, Krešimir Johman, Jurica Krhen (Centar), Brankica Borisov, Berislav Perić - Zagreb

 

OFTALMOLOG:

Darko Batistić, Dobrila Karlica - Split

Luka Bilić, Marin Belak, Dean Šarić, Zlatko Juratovac, Nenad Vukojević, Nadežda Bilić, Miro Kalauz, Irena Škegro, Gorana Pavičić (Maksimir, Špansko), Damir Bosnar, Jelena Petrinović-Dorešić - Zagreb

 

ONKOLOG:

Jelena Roganović - Rijeka

Davor Kust (Trešnjevka), Ilona Sušac, Tomislav Orešić, Ljerka Eljuga, Ivan Milas, Andrej Roth, Adem Hajredini - Zagreb

 

OPĆI KIRURG:

Darko Krstov - Dubrovnik

Samir Haj-Barakat - Našice

Darko Kraljik - Slavonski Brod

Leonardo Patrlj - Sveta Nedelja  

Jakov Mihanović - Zadar

Domagoj Lemac, Martin Grbavac, Branislav Kocman, Josip Lovrić, Zrinko Madžar, Tomislav Baotić, Vide Bilić - Zagreb

 

ORTODONT:

Darko Pollak - Osijek

Tomislav Lauc, Daria Štambuk-Ćosić (Centar)Mateja Jelić (Centar)Martina Ivanec Sapunar( (Vrbani), Andrijana Kovačić - Zagreb

 

ORTOPED:

Miroslav Hašpl - Krapinske Toplice

Luka Širola, Zdravko Jotanović, Danijel Lopac - Lovran

Ivan Rakovac  - Poreć

Eduard Rod - Varaždin

Davor Bojić, Tomislav Ćuti, Mario Josipović, Domagoj Delimar, Tomislav Čengić (Trnje), Ozren Kubat, Trpimir Vrdoljak, Danijel Matek, Tomislav Đapić, Tomislav Smoljanović, Mislav Jelić (Trnje), Miljenko Franić, Milan Milošević (Črnomerec), Ivan Bojanić, Ivan Benčić, Alan Mahnik, Tomislav Ribičić, Damir Hudetz - Zagreb

 

OTORINOLARINGOLOG:

Bojan Fanfani - Karlovac

Ante Sučić, Zlatko Kljajić , Zaviša Čolović, Robert Tafra, Ivan-Anđelko Lisec - Split

Tajana Gudlin-Sbull, Domagoj Butigan - Varaždin

Ivan Baraka - Zadar

Andro Košec, Martin Jurlina, Gorazd Poje, Marko Velimir Grgić, Vinko Borčić, Tomislav Baudoin, Renato Janušić, Mirko Ivkić, Mihael Ries, Lana Kovač-Bilić, Krešimir Gršić, Ivan Rašić, Josip Markešić, Ivica Klapan (Črnomerec), Siniša Stevanović, Goran Gudelj, Davor Vagić, Borut Marn, Boris Šimunjak, Boris Filipović (Maksimir), Boris Bumber - Zagreb

 

PARODONTOLOG:

Dario Bojčić Split

 

PEDIJATAR:

Danijel Kardoš - Belišće

Vladimir Franković, Marija Spajić - Karlovac

Dinka Belobrajić - Kraljevica

Vlatka Krizmanić, Jadranka Petrović-Schneider, Jadranka Arambašić, Bojana Petrov-Križanović - Osijek

Tatjana Ravnić-Bunčić, Mirna Milevoj-Ražem - Pula

Dolores Gall-Sviderek, Madlen Mihalić, Neven Čače, Sanjin Kilvain, Gordana Tomašić-Čubranić - Rijeka

Fanilda Brekalo, Luka Stričević, Tamara Bošnjak, Snježana Kapor-Jeričević, Dubravko Matić, Blanka Labura - Split

Ilonka Artuković - Samobor

Ružica Vasari-Talanga - Velika Gorica

Davorka Vitlov-Čirjak - Zaprešić

Silvana Nemrava-Čičak, AnaKrpina-Pozaić, Lada Gulić,  Milana Smiljanić-Gaberšnik, Ivanka Bilonić-Čović, Jasenka Šprem, Ana Balažin-Vučetić, Mirjana Tomčić, Erina Leona Cetinić, Đurđica Šešo-Šimić, Sandra Vukšić, Oskar Lučev, Oleg Jadrešin, Milivoj Jovančević (Trešnjevka), Metka Regan, Marinka Marić, Lidija Sekulović-Uzelac, Iva Palčić, Dubravka Petrašević, Diana Puževski, Arnes Rešić, Andrea Kostinčer-Pojić, Andrea Cvitković-Roić - Zagreb

 

PLASTIČNI KIRURG:

Bojan Ignatovski - Daruvar

Bojan Štambuk - Split

Dinko Tončić, Anto Dujmović , Zvonimir Puljiz, Franjo Rudman, Hrvoje Kisić, Matija Miletić (Jarun), Zoran Veir, Ivo Džepina (Centar), Rado Žic, Mladen Duduković (Centar)Dinko Bagatin (Centar)Zagreb

 

PSIHIJATAR:

Igor Girotto  - Rijeka

Anđelko Beg - Split

Nikola Drobnjak - Vukovar

Zoran Madžarac, Zorana Kušević, Tihana Jendričko, Marijan Montani (Medveščak), Ljiljana Škrinjarić, Herman Vukušić, Goran Jurcan, Rudolf Gregurek, Anto Orešković, Davor Zdunić - Zagreb

 

PSIHOTERAPEUT:

Iva Stasiow  - Zagreb

 

PULMOLOG:

Andrea Vukić-Dugac, Saša Srića, Mihovil Vrčić - Zagreb

 

RADIOLOG:

Otmar Rubin - Sveta Nedelja

Nikola Ivan Leder - Velika Gorica

Vinko Vidjak, Marija Marušić, Ivo Gregurić, Bojan Jernej - Zagreb

 

REUMATOLOG:

Vesna Budišin - Čakovec

Dušanka Kaliterna-Martinović - Split

Miroslav Mayer, Miroslav Harjaček - Zagreb

 

STOMATOLOG:

Eduard Paljušaj  - Cetingrad

Miroslav Korda - Dubrovnik

Zorana Čizmić - Dugi Rat

Ivana Borčić-Sesar - Đakovo

Hela Puljić - Karlovac

Luka Lubina - Knin

Ljiljana Peharda-Ivić - Vidovec

Jasmina Milić-Pavlov, Vladimir Haring, Mirela Veselinović, Josip PrpićJosip Čes, Anastazija Aščić-Tokić - Osijek

Mateo Pierobon - Pakrac

Nevena Ivančević, Tatjana Jović, Tomislav Vuletić, Goran Grenko, Neven Crepulja  - Rijeka

Simona Šimat, Dea Jurić-Perković,  Mia Roglić, Ante Kovačić  - Split

Nikica Marinić - Slavonski Brod

Milija Baldić-Lukšić - Trogir

Vladimir Hađinac - Vinkovci

Anabel Babić - Viškovo

Ninoslav Jolić - Vukovar

Dijana Paleka, Ivan Marić, Sergej Kuštera - Zadar

Igor Jurišić, Maja Novaković, Nino Balenović (Centar),  Rifet Herić, Marko Matutinović, Elena Štimac (Trešnjevka), Luka Masnić, Marta Krolo, Blanka Jozinović, Sandra Petaros-Sikirić, Aleksandra Pavelić (Maksimir), Valerija Milković-Budimlija, Vladimir Basić (Stenjevec),  Sanja Konjević-Jelenčić,  Mario Sesar, Maja Štimac-Jagodić (Trešnjevka), Luka Stojić, Marija Sović-Buntjelić, Kristina Horvat (Črnomerec), Ivana Petrović-Poljak, Nikola Krišto, Josip Marcelić, Ivan Miletić (Sesvete), Ivan Katalinić, Igor Ivanković (Trnje), Nives Romana Beketić-Lušić, Inga Vučković (Črnomerec), Goran Katona, Davor Matković (Centar), Zlatan Vajzović, Davor Jokić, Blaženko Crnojević (Trnje), Davor Ćurković, Maja Flajnik,  Marin Radić, Tajana Kušeta-Antić, Darko Čajić, Blanka Radujković (Knežija), Marija Stilinović-Bjelica, Janko Naka (Dubrava), Majda Plišić, Biserka Dumnica, Berislav Mostarac (Prečko), David Basač, Renata Lončar-Drugović - Zagreb

 

SPEC. NUKLEARNE MEDICINE:

Tatjana Samardžić, Marija Punda, Josip Staničić, Sanja Kusačić-Kuna - Zagreb

 

 SPEC. STOMATOLOŠKE PROTETIKE:

Nikola Petričević (Centar), Sanja Štefančić, Jozo Ćosić (Centar), Mirna Munitić, Ivo Gašparac (Kvatrić) - Zagreb

 

TORAKALNI KIRURG:

Igor Nikolić, Dinko Stančić-Rokotov - Zagreb

 

TRAUMATOLOG:

Tin Ehrenfreund - Zagreb

 

UROLOG:

Kristian Krpina - Rijeka

Pero Bokarica, Goran Štimac, Tomislav Kuliš, Nikola Knežević, Neven Kapun (Utrine), Igor Tomašković, Dalibor Čičin-Šain (Kvatrić), Igor Grubišić, Ahmad El-Saleh, Miroslav Tomić - Zagreb

 

 VASKULARNI KIRURG:

Damir Halužan, Vladimir-Zvonimir Pelegrin - Zagreb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 








Doktori medicine

Doktori stomatologije

Bjelovarsko-bilogorska županija

Brodsko-posavska županija

Dubrovačko-neretvanska županija

Grad Zagreb

Istarska županija

Karlovačka županija

Koprivničko-križevačka županija

Krapinsko-zagorska županija

Ličko-senjska županija

Međimurska županija

Nepoznato

Osječko-baranjska županija

Požeško-slavonska županija

Primorsko-goranska županija

Šibensko-kninska županija

Sisačko-moslavačka županija

Splitsko-dalmatinska županija

Varaždinska županija

Virovitičko-podravska županija

Vukovarsko-srijemska županija

Zadarska županija

Zagrebačka županija