Iskustva drugih
- 20.12.2024. u 20:11 SATI
- Korisnik: Nartel
Izuzetno topla osoba puna suosjećanja za pacijenta. Osoblje je na visokoj razini organizacije i susretljivosti. Preporuka svima koji imaju problema sa očima.
- 16.12.2024. u 9:22 SATI
- Korisnik: korisnik64871
Čovjek ( prije svega), ali i veliki Stručnjak kojem sam prije 15ak povjerila zdravlje svojih, težim komplikacijama podložnih očiju. I od tog prvog dana do nedavne zahtjevne operacije vjera i sigurnost je u profesorovu strucnost i potpunu predanost svom pacijentu - od redovnih kontrola do izvanrednih problema - prof i njegova ekipa su tu. tu. Da, i "ekipa", od sestara ( Anđa ❤️, pa časna Ankica, glavna sestra Đurdica .ma sve.., do tajnice Nikoline i do liječnika spremnih odgovoriti na svako pitanje. Ljudi i Stručnjaci
- 13.10.2023. u 14:43 SATI
- Korisnik: korisnik57545
Nevjerovatna empatija i predanost svakom pacijentu ljubaznost vrijeme koje odvoji, izuzetno detaljan pristup pregledu, jasno i nedvosmisleno objašnjenje stanja upute za liječenje i briga Neprocijenjivo iskustvo vrhunskog liječnika koji je jedan od prvih liječnika branitelja u Domovinskom ratu ima vremena za svakog pacijanta, duboko poštovanje Posebna empatija prema braniteljima HRVI je izuzetna Preporuka u svakom slučaju svima s problemom oka poglavito stražnjeg dijela Željko Torbarina Zadar
- 30.8.2023. u 11:28 SATI
- Korisnik: korisnik41727
malo je takvih kakav je prof. Vatavuk, doktor koji ima toliku količinu empatije prema pacijentima kao da smo svi velika familija.
- 28.3.2023. u 21:18 SATI
- Korisnik: korisnik54669
10 g pacijent i moje iskustvo je jako dobro sa profesorom. O ostalima niti riječi ne bih. Specijalizanti te osoblje na centralnom bi mogli biti malo ljubazniji .