Iskustva drugih
- 19.5.2025. u 10:50 SATI
- Korisnik: Mile
Malo je reći da sam zadovoljan sa dr. Hercegom. Njegova stručnost je neupitna, o ljudskosti ne treba niti govoriti. Svatko koji dođe kod doktora Hercega na pregled, dobiti će najbolju dijagnostiku lijepu riječ, i što je najvažnije: potpuno, ali potpuno mu se može vjerovati. Svaka riječ za ovog divnog čovjeka je suvišna. Na žalost, malo je takvih kao što je doktor Herceg.
- 3.12.2021. u 16:22 SATI
- Korisnik: korisnik413897
Kada bi bilo više ovakvih doktora tada bi nas bilo manje nezadovoljnih i mozda bi krenulo nase zdravstvo u onom smjeru čemu i služi.
- 2.12.2021. u 14:16 SATI
- Korisnik: korisnik456389
Izuzetno ga cijenim .Vrhunski je stručnjak,uvijek spreman sve objasniti, vrlo ugodan i brižan.Osim toga trudi se pomoći savjetima. U njegovoj ordinaciji osjećam se sigurno .
- 28.4.2021. u 14:21 SATI
- Korisnik: pleme
Na prvom mjestu je ČOVJEK ! Stručnost, ljubaznost, empatičnost, blagost, susretljivost..... njegove su vrline, malo je takvih ljudi !
- 3.12.2016. u 10:04 SATI
- Korisnik: Jasminka
Za Dr Hercega imam so riječi pohvale- stručan,savrsen dijagnostičke,strpljiv,uljudan,pun razumijevanja,njezan pri pregledu i sve odmah objasni,odgovori na sva pitanja i nikada ne ostanu, kao kod nekih liječnika, u zraku upitnici i nedoumice u mojoj glavi. Ocjena najviša,5, 0 ali po kriteriju ocjenjivanja zbog dužine čekanja na koju ne može utjecati,hitni slučajevi i ambulanta, ukupna ocjena je nerealno manja. Preporučam ga svima koji trebaju radiologa